Hledáme kolegu

Hledáme do týmu kolegu na vyřizování objednávek a správu eshopů:

Možné taky jako brigáda. Základní práce na PC a dobrá nálada vyžadována. Zájem o hodinky je samozřejmě výhodou 🙂 Jiné znalosti nejsou nutné. Všechno podstatné tě naučíme a na zbytek bude stačit selský rozum a zmíněná dobrá nálada 🙂

Víte o někom? Pošlete mu odkaz nebo kontakt. Pomůžete nám tím.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je stencek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Hledáme kolegu

 1. Dobrý den,
  jmenuji se Lucie Rybková, mám vystudovanou Střední odbornou školu v Zábřehu na Moravě zakončenou maturitní zkouškou. Nyní žiji trvale v Praze.
  Jsem velmi komunikativní, spolehlivá, pracovitá, flexibilní a ráda se učím nové věci. Jsem držitelkou řidičského průkazu typu B.
  Měla bych velký zájem o vaši nabídku práce a ráda bych udělala vše pro to abych nabízenou pozici získala. V příloze emailu zasílám svůj životopis spolu s fotkou a budu se těšit na případnou spolupráci.
  S pozdravem Lucie Rybková.

  • Dobrý den,
   bohužel již proběhlo kolo pohovorů a my už máme nového kolegu. Mrzí nás, že jsme si komentáře všimli až nyní. Příště piště rovnou na info@helveti.cz, abychom se k vám také dostali.
   Přejeme hodně štěstí a s pozdravem,
   za Helveti – Jiří Štencek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *